Kõik uudised

Uus kortermaja Nõmme keskusesse

Käivitame Nõmme keskväljaku kõrval eksklusiivse arendusprojekti, mille käigus valmib järgmise aasta suvel elegantne äripindadega kortermaja. Korterite ja äripindade müük algab peatselt.

Nõmme 328 arendusprojekt (merko.ee/nomme328) hõlmab Nõmme keskväljaku kõrval asuva Pärnu mnt 328 viiekorruselise ajaloolise hoone rekonstrueerimist ning selle kõrvale endise miilitsakooli hoone asemele uue hooneosa rajamist. Omavahel trepikoja, liftihalli ja galeriiga ühendatud hoonetiibadesse tuleb kokku 38 korterit ja 6 äripinda. Korterite suurused jäävad vahemikku 38 kuni 218 ruutmeetrit ja äripindade suurused vahemikku 91 kuni 336 ruutmeetrit. 

Kortermaja valmib 2022. aasta suvel. Nagu Merko arendustele omane, haljastatakse hoone juurde kuuluv sisehoov ning sinna rajatakse majaelanike puhke- ja mängualad. Parkimiskohad paiknevad hoone keldrikorrusel.

Kui tunned projekti suhtes huvi ja soovid esimeste seas korterite müügi algusest kuulda, anna meile teada – merko.ee/nomme328.

Kolmekümne aastaga on Merko rajanud Eestis, Lätis ja Leedus üle 8500 kodu ning loonud parema elukeskkonna tuhandetele. Kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni. Meie aktiivsete ja tulevaste arendusprojektide kohta Eestis leiab infot aadressil merko.ee/kodud.