Kõik uudised

Uued kortermajad kesklinna – Odra

Käivitame Tallinna kesklinnas Odra arendusprojekti, mille raames valmib 2023. aasta alguses kolmeosaline hoonete kompleks kokku 114 uue kodu ja seitsme äripinnaga.

Odra arendusprojekt (merko.ee/odra) paikneb Lastekodu ja Odra tänava nurgal logistiliselt mugavas ja põneva ajalooga asukohas – mööda Odra tänavat jooksis kunagi kitsarööpaline raudtee ja naabruses asuva tänase bussijaama asemel oli turuplats.

Aadressile Lastekodu 31/1, Lastekodu 31/2 ja Odra 6 kerkivate ühe- kuni viietoaliste B-energiaklassiga hoonete korterite suurused jäävad vahemikku 23–132 ruutmeetrit. Tänavaäärsetes hooneosades on kuni kuus korrust ja sisehoovi majal kuni viis korrust. Paljudel korteritel on rõdud või katuseterrassid. Tänavatasandil paiknevad äripinnad, kus saavad end sisse seada näiteks väikesed bürood või hubased kohvikud.

Odra kortermajad valmivad 2023. aasta alguses. Hoonete ümber rajame privaatse haljastatud sisehoovi koos mänguväljaku ja puhkealadega. Parkimiskohad asuvad kolme hoonet ühendaval maa-alusel korrusel. Naabruses paiknevad bussi- ja trammipeatused pakuvad mugavaid liiklemisvõimalusi ka ühistranspordi eelistajale.

Kolmekümne aastaga on Merko rajanud Eestis, Lätis ja Leedus üle 8500 kodu ning loonud parema elukeskkonna tuhandetele. Kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni. Meie müügisolevate ja tulevaste arendusprojektide kohta Eestis leiab infot aadressil merko.ee/kodud.