Kõik uudised

Uued kodud ja äripinnad Noblessneris

BLRT Grupp ja Merko käivitavad Noblessneri sadamalinnakus uue kinnisvaraarendusprojekti, mis hõlmab kokku viit kortermaja 161 korteri ja 14 äripinnaga.

Esimesena valmivad 2023. aasta alguses Noblessneri jahisadama kõrval Vesilennuki 18/1 ja Vesilennuki 18/2 kinnistutel kaks kortermaja kokku 60 korteri ja kuue äripinnaga. Vesilennuki ühe- kuni kuuetoaliste korterite suurused jäävad vahemikku 33 kuni 377 ruutmeetrit.

Merevaate ja avarate rõdudega B-energiaklassiga hooned on projekteerinud KOKO arhitektid, sisearhitektuuri on loonud KAOS Arhitektid. Hoonete juures on parkimine viidud maa alla, haljastatud hoovialadel on mänguväljakud ja vaba aja veetmise alad.

Noblessner on esimene ja seni ainus piirkond Tallinnas, kus mereäärsete elamute ümber on kujundatud terviklik linnaruum. Noblessneris on merepromenaad ja linnaväljak, jahisadam, pargialad, ärid ning palju häid võimalusi vaba aja veetmiseks. BLRT ja Merko koostöö esimese projektina valmis 2019. aastal Noblessneri sadamalinnakusse Staapli tänavale neli kortermaja 198 korteri ning 17 büroo-, toitlustus- ja kaubanduspinnaga.

Kui tunned Noblessneri järgmiste kortermajade suhtes huvi ja soovid esimeste seas korterite müügi algusest kuulda, anna meile teada – merko.ee/vesilennuki.

Noblessneri korteriarendusprojekte arendab 2014. aasta detsembris loodud ühisettevõte Kodusadam OÜ, millest AS Merko Ehitus Eesti ja AS BLRT Grupp omavad kumbki 50%.

Kolmekümne aastaga on Merko rajanud Eestis, Lätis ja Leedus üle 8500 kodu ning loonud parema elukeskkonna tuhandetele. Kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni. Merko aktiivsete ja tulevaste arendusprojektide kohta Eestis leiab infot aadressil merko.ee/kodud.