Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Varese-Räägu-Vuti tänava korterelamud, II etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Ehitati kaks maja, kokku 49 korterit: 4 ühe-, 20 kahe-, 20 kolme- ja 5 neljatoalist. Räägu tänava äärses majas on 34 korterit, Varese tänava äärses 15 korterit. Mõlema maja lõunapoolsetel külgedel on kogu fassaadi ulatuses 12 m2-sed rõdud. Esimesel korrusel paiknevate korterite juurde kuuluvad terrassid, mis on rõdudest suuremadki. Hooned on ehitatud monteeritavatest raudbetoon-elementidest, fassaadi elavdavad punased ja mustad puitkilbid, mis harmoneeruvad hoonet ümbritsevate käiguteede ja parklate mahepunaka välisvalgusega, luues hubase õhkkonna. Korteritel on spoonitud sise- ja välisuksed ning puit-alumiinium avatäited, siseviimistlusel on kasutatud tavapärastest materjalidest erinevalt laudparketti. Enamikus väiksema maja korteritest on olemas ka saun. Kogu projekti kortereid iseloomustab meeldiv valgusküllus – tänu suurtele akendele – ja kodutunne, mida tekitavad looduslähedased materjalid.

Tellija:
OÜ Woody
Projekti nimi:
Varese-Räägu-Vuti tänava korterelamud, II etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Erki Ristoja
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Varese 10 a, Räägu 10, Vuti 89, Tallinn
Projekti algus:
2009
Valmimise aasta:
2010

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.