Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Vändra 110/35/10kV alajaama 35kV ja 10kV jaotusseadmete rekonstrueerimineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Võtmed kätte põhimõttel projekteeriti ja ehitati uus 35/10kV alajaam. Uude ehitatavasse alajaamahoonesse paigaldati 20 lahtriga 10kV jaotusseade ja maaühendusvoolude kompenseerimisseadmed. Hoone kõrvale rajati õhkisolatsiooniga 35kV välisjaotla. Lisaks rekonstrueeriti olemasolev juurdepääsu tee ning tööde lõpus demonteeriti olemasolev vana alajaam.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elektrilevi OÜ
Projekti nimi:
Vändra 110/35/10kV alajaama 35kV ja 10kV jaotusseadmete rekonstrueerimine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
AS Merko Infra
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
J.V. Jannseni 9c, Vändra alev, Pärnumaa
Projekti algus:
2017
Valmimise aasta:
2018

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.