Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tõrva linna vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimine ja laiendamine. Osa 1: Tõrva linn (Õhne jõe vasaku kalda ja kesklinna piirkond)Hooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Tänu ehitustöödele on kõigil Tõrva elanikel võimalus saada kvaliteetset joogivett ning suunata reovesi ühiskanalisatsiooni kaudu reoveepuhastisse. Torustike väljaehitamisega loodi 1175 tõrvalasele võimalus liituda ühisveevärgi ning 1296 elanikul ühiskanalisatsiooniga. Veetorustikke parandati 2,6 kilomeetri ulatuses ja juurde ehitati 14,1 kilomeetrit, mille seas rekonstrueeriti 86 ja ehitati 479 uut liitumispunkti. Kanalisatsioonitorustikku taastati 2,6 kilomeetri ulatuses ja juurde ehitati 13,2 kilomeetrit, mille seas remonditi 84 ja ehitati tarbijatele 498 uut liitumispunkti. Survekanalisatsioonitorustikke ehitati 2,3 kilomeetrit, reoveepumplatest taastati neli ja ehitati juurde 14.

Tellija:
OÜ Tõrva Veejõud
Projekti nimi:
Tõrva linna vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimine ja laiendamine. Osa 1: Tõrva linn (Õhne jõe vasaku kalda ja kesklinna piirkond)
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Vee-, sajuvee- ja kanalisatsioonitorustikud
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Tõrva linn
Projekti algus:
2012
Valmimise aasta:
2013

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.