Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tartu Ülikooli Raamatukogu tehnosüsteemid, küttesüsteem ja avatäitedAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Lammutasime hoone vana katuse ja ehitasime uue, paigaldades 498 katuseakent, soojustasime katusel asuvate sisehoovide fassaadid ja väljaulatuvad hooneosad. Lisaks akende vahetus ja uue küttesüsteemi ehitamine koos kaasnevate töödega. Tehnosüsteemide uuendamise käigus ehitasime sisehoovi uue õhuhaarde, õhukambrid olemasolevasse ventilatsioonikambrisse (sissepuhe ja väljatõmme), täiendava ventilatsioonikambri katusele, vahetasime välja kogu hoone ventilatsiooni- ja küttesüsteemi, ehitasime hoidlatesse uued suitsueemaldussüsteemid. Ventilatsioonisüsteemi varustasime nüüdisaegse automaatikaga, ehitatavad süsteemid said uue elektrivarustuse. Tehnosüsteemide ehitustöödega kaasnes koridoridesse uue valgustuspaigaldise ehitamine, olemasoleva ripplae väljavahetamine kogu hoones, samuti lammutustööde käigus viga saanud seinte ja lagede taastamine ning viimistlemine.

Tellija:
Riigi Kinnisvara AS
Projekti nimi:
Tartu Ülikooli Raamatukogu tehnosüsteemid, küttesüsteem ja avatäited
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
W.Struve 1, Tartu
Projekti algus:
2012
Valmimise aasta:
2012

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.