Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Rakke 35/10 kV alajaama 35 ja 10 kV jaotusseadmete rekonstrueerimineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Lääne-Virumaal asuvat Rakke alajaama laiendati piirkonna elektrivarustuskindluse suurendamiseks. Tööd teostati keerukates ja kitsastes oludes pingestatud vana alajaama kõrval. Lepingu mahus projekteeriti ja ehitati võtmed kätte meetodil uus sisetüüpi alajaam koos 35 kV ja 10 kV jaotus- ja automaatikaseadmetega ning rajati kaks 10 kV omatarbe ja kaarekustutuspooli lahtrit. Lisaks juhtimishoone ehitusele kuulusid ehitustöö hulka seadmete paigaldus, kaablite ühendamine, seadistus- ja sidumistööd olemasolevate trafodega ning pinnasetööd.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elektrilevi OÜ
Projekti nimi:
Rakke 35/10 kV alajaama 35 ja 10 kV jaotusseadmete rekonstrueerimine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
AS Merko Infra ja AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Suure-Rakke küla, Rakke vald, Lääne-Viru maakond
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.