Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Räägu-Vuti korterelamuAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

2008. aasta augustis otsustas Merko Ehitus jätkata Räägu-Vuti korterelamute arendusega. Ehituse teises etapis oli plaanis rajada kolm korterelamut korterite arvuga 34, 15 ja 11. Esmalt ehitati kõige väiksem, 11 korteriga elamu, mis oli analoog arenduse I etapis 2006. aastal valminud kolmele kortermajale. Et teistest tegijatest eristuda, otsustasime kallimate ja innovaatilisemate lahenduste kasuks. Avar ja piiretega eraldatud terrass muutis esimese korruse korterid vähemalt sama heaks kui kõrgemate korruste omad. Hoone välisilmet muutis selle projekti üks kõige innovaatilisem osa – päikeseküte. Katusele paigaldasime 16 m² flat- ehk lame-tüüpi päikeseküttepaneele, mille abil soojeneb täiendavalt hoone tarbevesi. Toad muutusid hubasemaks tänu Haapsalu Uksetehase Trendoor-sarjast spoonitud siseustele, mis valiti korterisse toon-toonis Upofloori laudparketiga. Aknad on valmistatud puit-alumiinium konstruktsioonis ning lisaks on veel hulk pisemaid täiustatud lahendusi, mida eelmistes projektides ei olnud.

Tellija:
OÜ Woody
Projekti nimi:
Räägu-Vuti korterelamu
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Erkki Ristoja
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Räägu tn/Vuti tn, Tallinn
Projekti algus:
2008
Valmimise aasta:
2009

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.