Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Räägu tn 9 korterelamuAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Tallinnas Räägu tänav 9 asuv kortermaja kannab A-klassi energiamärgist. Hoonel on varem valminud kortermajadega võrreldes paksem soojustus välisseintes ja katusel, kolmekordsed klaaspakett puitalumiiniumaknad ning korteripõhised soojusvahetiga ventilatsiooni- agregaadid. Korterelamu eripäraks on mahuline liigendus kaheks hooneosaks: tänavaga paralleelne väiksem esiosa ja tänavaga risti suurem põhiosa. Hoone fassaadilahenduse omaduseks on mustriline liigendus lodžadega ja trepikodade vertikaalsete klaaspindadega. Korterelamu arhitekt on Paavo Kais. Majale on rajatud omanäoline „soomuskest“ Caparoli tellise viimistlusega fassaadisüsteemist. Fassaadikivide toon on kollane, mis koos valgete krohvipindadega jätab sümpaatse mulje. Korterid on hea siselahendusega, kus on avarad peitsitud puitlengiga avatäited ning kahelipiline laudparkett koos põranda toonis spoonustega (suuremates korterites ka lükanduksed). Korterite pesuruumid on terviklikud neis olevate pikkade Eumari valamutasapindadega, mööblikomplektide ja uudse lahendusena põranda tasapinnas olevate Kaldewei dušinurga aluste tõttu. Kliendid, kes soetasid elamise valminud säästlike lahendustega ilusasse kortermajja, on teinud pika perspektiiviga investeeringu.

Tellija:
AS Merko Ehitus
Projekti nimi:
Räägu tn 9 korterelamu
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Paavo Kais
Sisearhitekt:
Aet Piel
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Räägu tn 9, Tallinn
Projekti algus:
2012
Valmimise aasta:
2013

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.