Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Pärnu mnt 129 c korterelamuAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

2007. aasta kevadel alustas Merko Ehitus 120 korteriga korterelamu kompleksi ehitamist Tallinnas aadressil Pärnu mnt 129 c. Tegemist on kahe seitsmekorruselise kortermajaga, mis asuvad ühise maa-aluse parkla peal. Hoone välisseinaks on kolmekihilised sandwich-tüüpi monteeritavad raudbetoonpaneelid ja kandvateks siseseinteks ühekihilised monteeritavad raudbetoonpaneelid. Hoonete vahele jääb haljastatud territoorium – puhkeala, kus asuvad jalutusteed, laste mänguväljak ja pingid. Majadevaheline parklapealne osa on kaetud kõnniteekividega. Parkimine on põhiliselt maa all, kuid veerand parkimiskohtadest asub ka krundi territooriumil. Territoorium on piiratud aiaga. Ehituse käigus säilitati kõrghaljastus. Pärast hoone valmimist on juurde istutatud nii puid kui ka põõsaid. Tööde käigus ehitati välja uus valgustatud tänav Saku tänavani ning heakorrastati ehitisega piirnev territoorium. Arhitektuurselt moodustavad kaks hoonet ühe visuaalse terviku, mõlemal elamul on kaks liftiga, klaasist trepikoda. Hoone ülemistele korteritele on lisatud katuseterrassid. Kortermajade 0-korrused on ühendatud, seal asuvad garaaž, elanike panipaigad ja tehnilised ruumid. Hoone II etapp valmis 2010. aastal.

Tellija:
AS Merko Ehitus
Projekti nimi:
Pärnu mnt 129 c korterelamu
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Ra Luhse
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Pärnu mnt 129 c, Tallinn
Projekti algus:
2007
Valmimise aasta:
2010

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.