Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Paepargi MaximaAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Paepargi Maxima XX supermarketi müügisaali pindala on 1715 m²  ning kaupluse sortiment küünib enam kui 20 000 erineva tooteni. Supermarket on logistiliselt mugavas asukohas, sealhulgas hästi ligipääsetav linnaosa tuiksoonelt Laagna teelt, nii antud piirkonna praegustele elanikele kui ka üha arenevasse Paepargi elamurajooni kolivatele inimestele. Maxima XX supermarketi kõrval paiknevad hoones ka erinevad väiksemad kaubandus- ja teeninduspinnad – apteek, lemmikloomakauplus ja pizzarestoran.

Kahekorruselise kaubanduskeskuse suletud netopind on ligikaudu 2900 m². Lisaks kaubanduskeskuse hoonele rajas Merko hoone juurde parkla koos valgustuse ja haljastusega, kokku rajati teid ja parklaid 7200 m². Ehitustööd algasid 2014 aprill ning need lõpetati novembris 2014.

Tellija:
Capital Mill OÜ
Projekti nimi:
Paepargi Maxima
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Kaubandus- ja meelelahutuskeskused
Arhitekt:
Tõnis Tarbe
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Paepargi 57, Tallinn
Projekti algus:
2014
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.