Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

MCF Group Estonia andmekeskus, I etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Andmekeskuse esimene etapp hõlmab kolmekorruselist 14 500 ruutmeetri suurust büroopindadega hoonet, mis valmib 2021. aasta mais.
Tegu on keeruka ja mastaapse ehitusprojektiga. Ülikõrge turvatase on projekti juures läbiv ning selle tagamiseks rajatakse nii füüsilised kui elektroonilised tõkked ja jälgitakse Eesti riigi infosüsteemide kolmeastmelise etalonturbe ISKE standardit.

Saue ja Harku valla piirile rajatava andmekeskuse hoonete kogupindala saab olema 14 000 kuni 35 000 ruutmeetrit ning kompleks hakkab mahutama üle 1000 seadmekapi 40 000 serveriga. Andmekeskuse võimsus on 20+ megavatti, mida tagavad kaks 110-kilovoldist sõltumatut elektriühendust ning lisaks diiselgeneraatorite kütusevaru 72 tunniks.

Tellija:
MCF Group Estonia OÜ
Projekti nimi:
MCF Group Estonia andmekeskus, I etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Äri-, büroo- ja administratiivhooned
Arhitekt:
KMK Stuudio OÜ, Mari Kallas
Peaprojekteerija:
Meistri Kinnisvara AS
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Harku vald, Harjumaa
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2021

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.