Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kaunase Politseijaoskonna peakontorAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Kaunase politsei peakomissariaadi hoone kontseptsioon keskendub kompaktsele ja ratsionaalsele struktuurile, mille eesmärk on luua sotsiaalselt vastutustundlik ja esteetiline keskkond nii komissariaadi personali kui ka külastajate jaoks.

Nende eesmärkide teostamiseks on hoone projekteeritud kahe sisemise ja välimise aatriumiga, mis toovad kompaktse plaaniga struktuuri loomulikku valgust ning täiendavad siseruumide kvalitatiivseid parameetreid. Hooned on projekteeritud A++ energiatõhususe klassiga. Kaunase komissariaadi hoonekompleksi projektilahendused näevad ette märkimisväärseid muudatusi välja arendamata territooriumil uue haldusotstarbelise objekti ehitamise näol, mis paistab silma originaalse arhitektuuri ja kunstilise lahenduse poolest. Projektilahendused näevad ette kogu objekti ala valgustuse pimedal ajal, samuti hoonete spetsiaalse taustvalgustuse öösel koos aknaavade LED-taustvalgusega, kasutades selleks iseseisvalt genereeritud elektrit päikeseenergia elementidest, mis on paigaldatud hoonete katusele.

Hoone brutopind 6471,94 m² ja hoone maht 29 743 m³

Tellija:
Leedu Vabariigi siseministeeriumi politseiosakond
Projekti nimi:
Kaunase Politseijaoskonna peakontor
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Äri-büroo- ja administratiivhooned
Arhitekt:
Sigitas Kuncevičius
Peaprojekteerija:
IĮ Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Radvilenu 1c, Kaunas
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.