Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Järvakandi 110kV alajaama renoveerimineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Lepingu raames ehitatakse olemasoleva Järvakandi alajaama territooriumile uus kahe sektsiooniga ja 110 kilovoldise pingega välisjaotla koos juhtimis-, abi- ja kontrollsüsteemiga. Uude jaotlasse ühendatakse kaks olemasolevat õhuliini ja kaks jõutrafot.

Projekti mahus valmib ka alajaama uus juhtimishoone, elektripaigaldise teenindamiseks rajatakse uued teed ning jaotla territooriumilt hakkab sadevett koguma ja ära juhtima uus süsteem. Renoveerimine toimub võtmed kätte meetodil.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elering AS
Projekti nimi:
Järvakandi 110kV alajaama renoveerimine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
Sevecon OÜ ja AS Merko Infra
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Energia tn 5, Järvakandi alev, Kehtna vald, Raplamaa
Projekti algus:
2021
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.