Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Harku Alajaamas MCF Group Estonia OÜ liitumineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Alajaama laiendusprojekti käigus rajati alajaama kaks uut 110kV lahtrit seoses MCF Group Estonia OÜ liitumisega Harku alajaamas. Tööd teostati „võtmed kätte” meetodil, mis tähendab, et lisaks projekteerimis- ja ehitustöödele tarniti kõik vajalikud seadmed, paigaldati, seadistati, testiti ja pingestati.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elering AS
Projekti nimi:
Harku Alajaamas MCF Group Estonia OÜ liitumine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
AS Merko Infra
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Hüüru küla, Saue vald, Harjumaa
Projekti algus:
2019
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.