Küpsiste poliitika

1. Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse teie arvutisse või seadmesse, kui te külastate mõnda veebisaiti. See võimaldab mäletada teie tegevusi ja eelistusi (näiteks sisselogimine, keel, seadistused jms), et te ei peaks neid igakordselt uuesti sisestama, kui te külastate veebisaiti uuesti või kui te liigute ühelt lehelt teisele.

Tehnilised küpsised tagavad veebilehe toimimise, nendeta ei saa kasutada lehe olulisi osi.

Funktsionaalsed küpsised võimaldavad pakkuda erifunktsionaalsusi ja isikupärastada veebilehte.

Analüütilised küpsised koguvad mitteisikustatud kujul teavet veebisaidi külastajate ja veebisaidi kasutamise kohta, et mõõta ja parandada veebisaidi toimimist.

Reklaami- või turundusküpsiste abil saab kuvada veebisaidi külastajale võimalikult asjakohaseid reklaame, mõõta reklaamikampaaniate mõju ja kujundada profiili, mille alusel kuvada huvidele kohandatud reklaami ka teistel veebisaitidel. Teavet kogutakse mitteisikustatud kujul.

2. Küpsiste haldamine

Te võite blokeerida küpsiseid, aktiveerides oma brauseris seaded, mis võimaldavad teil keelduda kõigi või osade küpsiste paigaldamisest. Kui te kasutate siiski oma brauseri seadeid kõigi küpsiste (sealhulgas tehniliselt vajalike ja funktsionaalsete küpsiste) blokeerimiseks, ei pruugi teil olla võimalik saada tervikuna või osaliselt ligipääsu meie veebisaidile või selle funktsioonidele.

Et küpsistest ja sellest, kuidas neid hallata või kustutada, rohkem teada saada, külasta aadresse www.allaboutcookies.orgwww.youronlinechoices.com ja oma veebilehitseja “Abi” rubriiki.

3. Muudatused küpsiste poliitikas

Jätame endale õiguse käesolevat küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Muudetud küpsiste poliitika avaldatakse meie veebisaidil ning vajaduse korral teavitame muudatustest ka veebisaidil esiletõstetud teavituse kaudu.